Ataşehir petek temizliği servisimiz, peteklerinizi sökmeden dakikalar içinde tüm petek içlerini yıkama makinaları ve özel kimyasallarla temizliyor. Ev ve işyerlerini kirletmeden, yüksek maliyetli tesisat işleriyle saatlerce uğraşmadan peteklerin içindeki kireç ve tortuları temizleyen servis ekibimiz, kış boyunca çok daha yüksek verimle ve daha az harcama yaparak ısınmanızı sağlar. Sıcak suyun peteklerin belli bölümlerine ulaşmasını engelleyen şebeke suyu birikintilerini kimyasal yolla parçalıyor ve çift yönlü yıkama makinalarıyla tüm tesisattan temizliyoruz. Kısa sürede ve size zahmet vermeden temizlenen bu işlemin hemen sonrasında peteklerinizin daha fazla ısındığını fark edersiniz.

Isıtma sisteminizden daha fazla ödemenize rağmen daha düşük konforla yararlanmanıza yol açan petek içindeki çamurlaşma uzun vadede tesisat ve sistem parçalarının zarar görmesine de sebep olabilir. Şebeke suyunu kullanan kombi, merkezi ısıtma ve kalorifer sistemlerinin petek içlerinde çökme yapan kirecin temizlenmesini sağlayan petek temizleme işleminde özel makinalar ve kimyasallar kullanmaktayız. Peteklerin sökülmesine gerek bırakmayan bu işlemde kullanılan yıkama makinaları, ısıtma sisteminizin tesisatına dışardan bağlanarak kimyasal uygulama yapar ve sonrasında da çözülen tüm kirecin temizlenmesini sağlar. Avrupa’dan ithal, özel formüllü bir ürün olan Nano Clean kullanan firmamız bu özel kimyasal karışım ile petek içlerinde çökme yapan kireç ve çamuru kısa sürede çözerek tahliye eder.

Yıkama makinalarımızın yüksek tazyikle ve çift yönlü olarak uyguladığı su sayesinde içleri tamamen durulanan petekleriniz, petek temizleme işleminden hemen sonra yüksek ısı iletmeye başlar. Peteklerin alt bölümündeki ısınmama sorununa kısa sürede çözüm getiren bu temizleme işlemi sayesinde kış boyunca daha konforlu ve ucuza ısınırsınız. Isınma konforunuzu arttırırken bir yandan da ısınma maliyetini düşüren Ataşehir petek temizliği servisimizin profesyonel hizmetleri, ısıtma sisteminde kireç birikmesine bağlı olarak gelişen arızaların da oluşmadan önlenmesini sağlar. Uzun süre boyunca temizlenmeden kullanılan kapalı devre ısıtma sistemindeki tıkanmalar parça değişimini zaruri hale getiren, yüksek maliyetli arızalara yol açabileceği için biran önce garantili ve makul fiyatlı petek temizleme hizmetlerimizden yararlanın.